Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek a jövőtől, tartok tőle. Nem sokára folytatódik a suli és szinte rettegek, hogy lassan beszámítanak a jegyeim a továbbtanulásba. Illetve még semmi elképzelésem sincs.

A barátaim nagyrészét egy buta konfliktus miatt elveszítettem. Egy barátnőm maradt, rá tudom, hogy számíthatok, viszont kapcsolatban van. Nem hiszem, hogy emiatt elveszíteném, de persze a párjával is lassan több mindent fog megbeszélni.

A családom is szétszakadt az utóbbi időben. Apum szinte megszeretné vásárolni a szeretetemet, pedig nem kellene, hiszen imádom, csak gyakran nem tudom, hogyan közeledjek felé.

Srácok jönnének, szívesen is ismerkedek, van is valaki aki komolyabbnak tűnik most, de úgy érzem, hogy nem tudnék szerelembe esni.

Nem tudom mit kellene tennem. Most, hogy nyár van, szinte vagy csak bulizok, amit ivás nélkül szinte nem tudok élvezni, vagy itthon gondolkozom. Bulizás után többnyire emberundorom szokott lenni, és utálok kimozdulni.

Mi lehet a bajom? Mit tegyek?

Köszönöm! 17/L



2016. júl. 28. 22:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!