Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett? Párom éjszaka...

Mitől lehetett? Párom éjszaka felriadt és torka szakadtából üvölteni kezdett.

Figyelt kérdés
Jó pár percig ment ez így, nem volt magánál, nagyon nehezen ébredt fel teljesen. Azt mondta, nem álmodott rosszat, nem tudja, mi volt. Veletek volt már ilyen? Mi lehetett?
2010. ápr. 16. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

párom is van mikor álmában zihál,csapkod,meg elfojtott hangokat ad ki magából (nem kiabál szerencsére),nem emlékszik rá,alig lehet felébreszteni,utána nyugtatgathatom percekig,szinte fojtogatva ölele,ugy alszik csak vissza


akkor jön ez elő,amikor elviselhetőnél több stressz éri...


kezelés? kevesebb stressz kellene...kivitelezhetetlen...

nyugtató hatású teákat itatok vele este

2010. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valamelyik éjjel a párom arra kelt, hogy szidom az MSZP-t álmomban. :D:D:D .....ez komoly.... :D:D:D
2010. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
előző vagyok. Ha nagyon komolyra fordul érdemes kivizsgáltatni, mert ez REM szakasz hibás működése. Elvileg pubertás korra ki kéne nőni az alva beszélést.
2010. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából felriadni szokott, meg motyogni néha álmában, ezekhez már hozzászoktam, de ilyet még mióta ismerem, nem csinált. Nagyon ijesztő volt.

(Mi ébren szoktuk szidni az MSZP-t :) jó fej vagy :))

2010. ápr. 16. 16:20
 5/6 anonim válasza:

[link]

még mindig az előző votam

2010. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha, igen. Tényleg ez volt. Félelmetes.. Köszi
2010. ápr. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!