Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, bekepzelem ugye?

Mayacska maja kérdése:

Mit tegyek, bekepzelem ugye?

Figyelt kérdés
teljesen hulye vagyok nem tudom mi van velem egyszeruen felek a terhessegtol,16 eves vagyok nincs baratom, szuz vagyok de pl: Raulok a wc-re es felek hogy terhes leszek mert mondjuk ott maradt valami... vagy furdesnel, azthiszem ez mar bekepzeles,es meg a menstruaciom is kesik, mit tegyek teljesen mebolondulok?

2016. jún. 5. 01:01
 1/10 Boda Gergő ***** válasza:
Vedd elő a biológia könyvedet és lapozgasd.
2016. jún. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lapozgattam eleget,hiaba! stresszelek egesz nap csak erre gondolok,eselytelen de en folyton eselyesnek latom:( hulye vagyok
2016. jún. 5. 01:08
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

ott a leírásodban az első 3 szót kiemelném :)

Nem leszel terhes elhiheted. Akkor se, ha tiszta "tudjuk" milyen a wc. Mégis miféle házban laksz te, hogy már a wc-re se mersz ráülni, mert attól félsz hogy valaki ott ocsmánykodott? :DDD

2016. jún. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kamatyolsz esélyed sincs teherbe esni. Amúgy meg kérd ki a tanácsát egy orvosnak fogamzásgátlóról (bár ezzel még várhatsz pár évet).
2016. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
gonoltam pl: vendegsegben , uszodaba,barhol! Tudom hogy nem lehetek, de megis felek.. es igen,hulye vagyok:)
2016. jún. 5. 01:12
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi
2016. jún. 5. 01:13
 7/10 anonim ***** válasza:
A terhesség a legkisebb gondod lesz, amikor valamikor pár hét múlva a fejedre esik egy meteorit. De legalább nem a pestisbe halsz bele, amit a papír zsebkendőtől kaptál el nemrégiben...
2016. jún. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem egészséges ilyen irracionális félelmeket táplálni.


Mi lesz akkor, ha párkapcsolatod lesz és szexeltek? Rövidtávon kiidegeled ezzel magadat és a barátodat is, örökösen nem lehet félni. Pláne, ha fogamzásgátlót szedsz, és még a gumit se ellenőrizgetheted minden aktus után, hogy kiszakadt-e.


Persze, hogy beképzeled. Ha eléggé hipochonder vagy, a stressztől a menstruációd is változhat. Inkább keress meg egy pszichológust.

2016. jún. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vendégségben, uszodában ne ülj rá a WC-re, vagy töröld le fertőtlenítő kendővel és tedd körbe papírral, így óvod magad a fertőzéstől, otthon is letörölheted a wc deszkát, mielőtt ráülsz és kimoshatod a kádat, mielőtt fürdeni mész, de nemigen szoktak így teherbe esni. Ha késik a menzeszed, akkor se izgulj, ilyen mindenkivel előfordul, pláne a te korodban, majd megjön.
2016. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ideje elmenned egy nőgyógyászhoz egy beszélgetésre, mint egy felnőtt ember.
2016. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!