Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már játék illetve gép...

Ez már játék illetve gép függőség?

Figyelt kérdés

Egy napom annyiból áll, hogy felkelek és lefekvésig a gépnél ülök.. Van, hogy megunom a játékot, de csak játszok tovább, mert azt érzem, hogy játszanom kell :/.. Törődni nem igen törődnek velem, szóval a környezetemben senki nem veszi észre.. Nem vagyok rossz tanuló, sőt jól tanulok, csak lehetnék jobb is.. Egy nap nagyjából 14 órát ülök itt.. Ha edzésem van, akkor kevesebbet.. Ha nagyon megunom a játékot akkor sorozatot nézek és ezen az oldalon is sokat függök,, Benne vagyok a Top3-ban az egyik kategóriában.. :/. Körbe mentem sok emberen nem vagyok csúnya, de mégse lehet senkim, mert nem bírok mást tenni csak játszani.. Több, mint 6000 órát játszottam már és 1000 órát öltem sorozatokba.. Barátaim nem igen akadnak, de nem is hiányzik a barátság. Szerintetek mit kéne tennem? Még soha egyetlen egy nyaram se volt :/.. A nyaram úgy telik el mindig, hogy egésznap itthon punnyadok és játszok.. :/

17F



2016. máj. 29. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy igen, ez kóros. Kérj segítséget a környezetedtől, vagy szakembertől.
2016. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném, hogy azon agyaltam, hogy ebből az egészből az egyetlen kiút, ha megölöm magam, de ezt ide kiírom, mert szerintem nem gondolom komolyan, de tény, hogy mostanában nagyon, de nagyon sokat agyalok ezen..
2016. máj. 29. 09:48
 3/9 A kérdező kommentje:
De a szakember csak ártana.. Még a végén kiderül valami és bezárnak örökre.. A környezetemtől nem kérhetek, mert szinte soha nem beszéltem a családommal.. Ha hozzájuk szólnék az mindenkinek kényelmetlen lenne..
2016. máj. 29. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért zárnának be örökre? Terápiával segítenek az ilyeneken, elküldenek foglalkozásokra más fiatalokkal, sportolni... hogy kimozdulj a gép elé és picit elfelejtsd. Ha a barátaidat megkéred, hogy cipeljenek el ide-oda és támogassanak, megteszik (persze csak ha nem hasonlóak ők is). Nem kell attól félned, hogy a szakember árt. Nem ön - és közveszélyes pszichopata vagy, nincs okuk elzárni.
2016. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha az vagyok? Én utálom az embereket.. A gyerekkoromra pedig nem emlékszem.. Viccen kívül tudok dolgokat, de nem emlékszem semmire, olyan mintha mindig is léteztem volna és ennyi.. Küzdősportozok, mert rengeteg energiám van és ott kell levezetnem..
2016. máj. 29. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:/:O Akkor nincs megoldás.. Köszi a válaszokat!
2016. máj. 29. 10:31
 8/9 A kérdező kommentje:
MEGVAN A MEGOLDÁS!!! KELL egy lány!! És találtam is!! PErsze még fogok gépezni, csak egy kedves ember, akinek köszönöm rávilágított, arra hogy hasznosan is tölthetném ott az időt :).. Lány és hasznos dolgok tétele a gépen... Ez a 2 kell :D
2016. máj. 29. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar már lett is csajod, vagy mi?
2016. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!