Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindenképpen hagyjam abba a...

Mindenképpen hagyjam abba a WoW-nevezetű játékot?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy hagyjam abba mert megbánom,de nagyon jó játék szerintem.Kérlek mondjatok el róla minden negatívumot!

2012. aug. 21. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
soha nem lesz barátnőd/pasid. eltávolodsz a külvilágtól. pszichopata válhat belőled és élvezettel nyírod ki akár anyádékat.
2012. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én akiket ismerek és nagy függők, mind egy kis p*csök, barátnőjük sose volt, ha van fél percük akkor már mennek wowozni. Részemről elég gáz a dolog. :)
2012. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha ész nélkül csinálod, akkor valóban olyan leszel, mint a fenti válaszolók. Ha ésszel csinálod, akkor viszont egyáltalán nem. Nem te döntöd el, hogy ésszel csinálod-e vagy sem, hanem a környezeted.
2012. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
miért bánnád meg? én wowoztam, wowozok kb fél évig szünet fél évig játszom stb... ha magyar szerveren játszol akor épithetsz szocális kapcsolatokat, ha külföldin akkor a nyelvet is tanulod... a klán találkozok pedig jó szorakozások és kikapcsolodások... inkább ez mint hogy részegen fetrengj az árokban vagy drogozzál...
2012. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy kocka csak ha nincs más dolgom én is sokszor beülök elé,de egyébként nem látszik meg rajtam.
2012. aug. 21. 10:56
 6/8 anonim válasza:
75%
Csináld ésszel és csak akkor, ha nincs jobb dolgod. Én is wowozom, de mellette van barátnőm, tanulok, megcsinálom a napi teendőimet. Ha viszont unatkozom, windows módban wowozom pár órát, kellemes időtöltés. Szóval szerintem semmi baj nincs azzal, ha csinálod. Csak ne legyél függő :D
2012. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos lány létemre kb WOW-függő vagyok, eltávolodtam mindenkitől, van barátom, régen minden nap együtt voltunk, mostanság kb egy héten egyszer találkozunk annyira, hogy pár órát együtt töltsünk, szexeljünk, aztán mehet a nap estig kockulás.....

Szeretnék ebből "kigyógyulni" , de nem tudom merre induljak..... :/

2012. aug. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Ez irtó nagy baromság , ha nem megy a társadalmi élet rovására nyugodtan wowozz ...
2012. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!