Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használ (t) valaki közületek...

Használ (t) valaki közületek már Orion Multi kontaktlencse ápoló folyadékot? Bevált?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:42
 1/3 anonim válasza:
Én most pont ilyet vettem, mert olcsó volt a patikában. Elég jó szerintem, pedig nekem száraz a szeme, de ezzel jó. Viszont ami gáz benne az az, hogy átlátszó tokot adnak hozzá, amiben egyáltalán nem látszódik a lencse. Engem ez azért zavar, mert szeretem tudni, hogy jó helyen van e a tokban, nehogy kilógjon a széle. De ebben a tokban nem látszódik, így a tok alá kell rakni mindig valami fehéret. Ja meg még annyi, hogy a kiöntött tokban maradt kis maradék folyadék beleszárad.
2010. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is most rendeltem egy ilyet neten.
2010. ápr. 10. 23:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vált be! Begyulladt a szemem tőle, még most sincs rendben, kaptam szemcseppet, remélem meggyógyul teljesen! Kontaktlencsét azóta nem hordok, el is ment a kedvem tőle.
2010. jún. 1. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!