Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémával mihez kezdjek?

Ekcémával mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Két és fél éve van (orvos szerint idegi stressz alapú) ekcémám. Nagyon sok orvosnál jártunk már, nagyon sok kenőcsöt kaptam, de nem használ semmi. Két orvos szerint soha nem fog elmúlni az ekcémám. A biológia tanárnőm két éve azt mondta, csak akkor múlik el az ekcéma, ha belül, lelkileg megnyugszol. De már nincsenek annyira, akkora eget rengető problémák. Már csak kisebbek vannak, de az kinek nincs?

Valami hatásos módszeretek nincs ekcéma ellen? Mert tényleg, semmi nem használ.


2010. ápr. 10. 18:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem több mint 10 éve van ekcémám, és Hozzád hasonlóan semmi nem használ neki. Intenzív stressz hatására (is) időnként vissza-vissza jön. De ha nem vagyok sebes, akkor a hegek látszódnak. Ezek sz'tem nem fognak eltűnni. Nekem pár éve a Pelsano med kenőcs segített átmenetileg. (Napraforgóolaj alapú, recept nélkül is kiadják.)
2010. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!