Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek infarktus gyanuja...

Szerintetek infarktus gyanuja allhat fenn?

Figyelt kérdés
Régebben is volt már hasonlóban részem, nem is egyszer.. De most úgy gondoltam írok ide, mert a napokban sőt előbb is jelentkeztek ezek a tünetek, hogy egyről a kettőre fellépett a mellkasi nyomó fájdalom, mely kisugárzott az állkapcsomra is. Minden egyes ilyen esetnél egy 15-20-40 percen belül kb elmúlt az egész nyugalmi helyzetben és van hogy aznap ismét jelentkezik, de van hogy napok vagy hónapok múlva csak. Anno egyszer voltam vele ügyeleten ahol azt mondták "biztos szerelmi bánat"... Azóta nem mentem ezzel a bajjal sehova, de idegesít, mert aggódom, csak sajnos már sok orvos sem veszi komolyan az ember panaszait. 23/L

2016. máj. 16. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 23 évesen elég kicsi a valószínűsége, hogy a szíved, de a tünetek valóban megfelelnek a szívkoszorúér-problémának, ami miatt a szív oxigénhiányos. Érdemes lenne egy kardiológai kivizsgálást csináltatnod!
2016. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. máj. 16. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivesen, írj, ha kell segítség.
2016. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Mindenképp.
2016. máj. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!