Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyire?

Miért izzadok ennyire?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elkezdtem borzalmasan izzadni, leginkább a hónaljamnál olyan szinten, hogy elmegyek fürdeni és egy óra múlva azt érzem, hogy már megint büdös vagyok, amit nem bírok elviselni így napi 20x mosakodok kb. Egy napot kibírok dezodorral, így társaságban még nem jelent kellemetlenséget, de itthon mégsem szeretnék dezodort fújni magamra, az amúgy sem oldja meg a problémát csak elfedi. Mitől lehet ez? Nem szokott meleg lenni a szobámban
2016. márc. 29. 22:32
 1/2 A kérdező kommentje:
túlsúlyos sem vagyok (170 cm/ 55kg) csak, mert olvastam, hogy attól is lehet
2016. márc. 29. 22:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 4 éve, és most is elő tudom idézni. A főtt kajától van. 4 éve váltottam nyers kajára, ez lényegében nyers vegán étrendet jelent. Lényegében azóta egyáltalán nem izzadok. Szintén úgy voltam, hogy semmit sem használt a fürdés, és igazándiból ma már csak heti egyszer tusolok sima langyos vízzel akár szappan nélkül, és nem bűzlök, mint régen.
2016. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!