Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinál a Solutio Antisudor...

Mit csinál a Solutio Antisudorica a verejtékmirigyekkel, hogy egyáltalán nem izzadok tőle?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Eltömítí a kivezetö nyílásokat! Éppen ezért (is) igencsak káros az egészségre!
2016. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, összehúzza a verejtékmirigyek kivezető nyílásait, eltömíti azokat, így nem ürül izzadság. Tehát bent marad...és az semmi jóval nem kecsegtet, ha egy ürülni kívánkozó, méreganyagokat is eltávolító dolog bent ragad.


Az izzadás fobiáról szerintem le kéne szoknia a világbak


Használj dezodort (az nem izzadásgátló!) ami csak megakadályozza a szagok kialakulását, mert nem engedi, hogy a baktériumok elszaporodjanak benne, de nem akadályozza meg az izzadást.


Én már régóta csak dezodort használok. Nem vagyok büdös, ezért nem érdekel mit szólnak, ha foltos a hónaljam. Ne nézegessék.

2016. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aki hiperhidrózisban szenved, annak ugyancsak jól jön ez a szer.
2016. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!