Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hat a hashajto. Normalis ez?

Nem hat a hashajto. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Guttalax cseppet vettem be tegnap este 9kor.

Fogyas celjabol.

12 cseppet es semmi

Most akarok 16 cseppet

Hatni fog?

Lehet immunis vagyok vagy mi?


2016. márc. 28. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom egyáltalán nem vagy kövér, az anorexia határán állsz éppen.

Ha fogyni akarsz, akkor a hashajtó arra nem lesz jó. Csak kikészíti a szervezetedet, taccsra vágja a bélrendszeredet, a gyomrodat, aztán mehetsz a kórházba!

Amúgy ha nincs mit kihajtson belőled, akkor nem is fog hatni!

A patikában kapható hashajtó székrekedésre van, nem hasmenés előidézésére.

Nem immunis vagy, csak szimplán gond van nálad.

Ha még tényleg túlsúlyos lennél, akkor diétával és mozgással tudnál egészségesen lefogyni, nem hashajtóval!

2016. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

80 kilo vagyok

165 cm

2016. márc. 28. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor az első részével tévedtem, viszont a többivel nem.

Keress fel egy dietetikust, ő állít neked össze étrendet és némi mozgással simán le tudsz fogyni.

Sőt, jó magam 160 cm magas vagyok és voltam több, mint 70 kg. Diétával fogytam le 58 kg-ra. Nem mozogtam mellé semmit. És hangsúlyozom, nem fogyókúráztam, diétáztam!

2016. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En is fogytam mar le 73-rol

49-re fel ev alatt.

Tehat tudom mirol beszelsz!

Vissza is jott 3 ev alatt.

2016. márc. 28. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Kár volt lepontoznod!

Hashajtóval akkor sem fogsz lefogyni anélkül, hogy a szervezetedet taccsra ne vágnád.

Amúgy valószínűleg azért jött vissza, mert addig tartottad a diétát, aztán meg elkezdtél mindent ugyanúgy enni, ahogy azelőtt. Ha meg akarod tartani a fogyási súlyodat, akkor bizony folyamatosan figyelned kell az étrendedre nem csak addig, amíg el nem éred a neked megfelelő súlyt.

Arról nem is beszélve, hogy oké, hogy visszaugrik pár kg, na de azért több 10 kg ha visszaugrik, akkor talán azt nem kellett volna megvárni, nem?

2016. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!