Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a pattanásokkal?

Mit csináljak a pattanásokkal?

Figyelt kérdés
21 vagyok és még mindig szenvedek a pattanásokkal. Pár hónapja kijöt az arcomon elég sok, pedig eddig csak kisebb pattanások a homlokomon voltak meg itt-ott az arcomon. De ezekkel nem tudok mit csinálni, se kinyomni se semmi és eléggé nagyok és fájnak. Van olyan ami már 3 hónapja kijött és még mindig nem múlt el. Kipróbáltam már annyi mindent clinique, bioderma de egyik se segített. Voltam bőrorvoshoz 2x is. Először eclarant és skinorent írt fel, legutóbb pedig different krémet, de ez égeti a bőröm úgyogy abba is hagytam a használatát a másik 2 pedig nem segített semmit sem. A bőrorvosom pedig gyógyszert nem hajlandó felírni nekem. Valakinek valami ötlet?Mi segíthetne?Mit próbálhatnék még ki?
2016. jan. 18. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem orvoshoz kell menned, hanem kozmetikushoz. Elsőnek kigőzöli majd ennek hatására könnyedén ki tudja nyomkodni. Pár havonta elmész és ugyanezt meg csinálja majd szépen lassan elmúlnak a pattanások.
2016. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!