Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lesz néha tele a vállam...

Mitől lesz néha tele a vállam pici pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Hirtelen "teremnek" oda, pl. reggel sehol semmi, délutánra tele a vállam. Picik, könnyen kinyomhatóak, vékony rajtuk a bőr, szóval nem olyan durvák, de fogalmam sincs mitől lehetnek. Egyáltalán nem eszek zsírosan, ma pl. még nem is ettem semmit, szóval nem extrém zsíros kaja váltja ki. Allergiás semmire nem vagyok, ma szabadnap van, nem is mentem ki a lakásból még, szóval nem a kint szálló vattaszerű dolgoktól. Már ismerem ezt a dolgot, estére de max holnap reggelre semmi nem fog látszani belőlük. Valaki tud nekem segíteni, hogy ez mitől lehet, mitől jön elő? Mi történik ilyenkor a bőrrel? És hogyhogy ilyen random jön elő? Kiváncsi vagyok de komolyan nincs tippem. Köszi aki segít!!

2014. máj. 27. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül hosszú hajad?
2014. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!