Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nők, nagyon, nagyon ciki...

Nők, nagyon, nagyon ciki helyzet. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Már 3 napja fel vagyok fázva, és ilyenkor nagyon gyakran járok WC-re , szinte óránként. Ma a munkahelyemre éjjeli betéttel jöttem mert reggel ameddig készültem kétszer is bepisiltem egy kicsit, de már 9-kor nem csak hogy teli volt a betét hanem át is áztam egy kicsit. Most az 5-dik betétnél vagyok. Holnap meg lagzi, esküvő két templomban, hát kész frász, ne nevessetek ki azt hiszem valami pelust kellesz betegyek. Tudtok valami megoldást? Annyira stresszes vagyok.
2010. márc. 26. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
lazább ruciban nyomulj, akkor nem látszik, h be vagy pelenkázva.
2010. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

ŐŐ én most 17 vagyok. És én is jártam így még 2 éve. borzalmasan fájt és még felállni se tudtam hogy kimenjek.

Ilyenkor tőzegáfonyát kell használni. Gyógyszert venni. megkérdezni melyik a legjobb erre a a patikustól. Otthon maradni ha lehet. Mondd le a programot az egészség a legfontosabb mindennél!!! De ha nem lehet akkor Tena Lady-t használj. !! ÉS pihenj meleg ágyban !!! Akkor enyhül.

2010. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!