Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nők, nagyon, nagyon ciki...

Nők, nagyon, nagyon ciki helyzet. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Már 3 napja fel vagyok fázva, és ilyenkor nagyon gyakran járok WC-re , szinte óránként. Ma a munkahelyemre éjjeli betéttel jöttem mert reggel ameddig készültem kétszer is bepisiltem egy kicsit, de már 9-kor nem csak hogy teli volt a betét hanem át is áztam egy kicsit. Most az 5-dik betétnél vagyok. Holnap meg lagzi, esküvő két templomban, hát kész frász, ne nevessetek ki azt hiszem valami pelust kellesz betegyek. Tudtok valami megoldást? Annyira stresszes vagyok.
2010. márc. 26. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lenne elmenned dokihoz, ír gyógyszert. Vegyél Tena betétet, nem gáz, inkább mint bepisilj! De felfázáskor előfordul hogy bepisilsz, mert a záróizomra is rámegy a gyulladás. Ne félj, nem vagy inkontinens!
2010. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 19éves vagyok,még életemben nem voltam felfázva szerencsére.De szerintem el kellene menned orvoshoz,ő feltud írni valamit.

Vagy még a Tenaladyt tudnám elképzelni,az direkt vizelettartási problémákra van.

2010. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jutsz el orvoshoz, próbáld ki, nekem mindig használ:Főzz jó erős cickafarkteát, sokat egy nagyobb lábasban. Tedd a lábast a wc-be, (erre nekem van elkülönítve egy külön edény), és ülj a gőz fölé. Forró, de amíg csak bírod, maradj. Egyszer csak elindul gőzerővel minden. Ki tudod pisilni magad rendesen, kiürül a húgyhólyagod, így nem csöpög folyamatosan. Bár nekem még ilyen tapasztalatom nem volt, hogy nem tudom visszatartani, nálam a legfőbb probléma inkább az szokott lenni, hogy folyamatos az inger, csipeg-csöpög, de nem tudok pisilni csak így.
2010. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Cran C tőzegáfonya kapszulát! Én csak erre esküszöm ha fel vagyok fázva (gyógyszertárakban lehet kapni).

+ kamillás ülőfürdő!

2010. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni akarok, de az ülőfürdő mondhatni tilos! Csak gőz fölé szabad ülni, sőt zuhanyoszás fürdés helyett, mert beleülsz a saját bacijaidba, és felülfertőzöd magad.
2010. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az ülőfürdő segített, akár kamillás, akár cickafarkfüves... Nem hallottam még arról, hogy nem szabad.
2010. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az ülőfürdő ellen!!! Saját magadat visszaferőzöd!
2010. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnál, kedden kell menjek újra vizsgálatra, de még attól még midig bepisilek, most értem haza és úgy értem haza hogy nem csak a bugyim meg a harisnyám ázott át de egész a cipőmig lefojt. Aki Tena betétet javasolt az menyire biztos és menyire látszik át a ruhán?
2010. márc. 26. 15:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig ki mit írt, de bocs ha írták már a kamillás vizet. Jól kiforralod a kamillát, beleöntöd egy lavórba és ülj bele. Hidd el nekem is segített hátha holnapig kikúrálod magad
2010. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egészségügyis vagyok. Akkor teszed magadnak a legrosszabbat ha a baktériumokban üldögélsz. A Tena vastagabb mint a betét, különböző méretekben van, ha nem annyira feszülős a nadrág, az sem látszik át! Gondolom kaptál antibiotikumot, ha mondjuk keddig nem javul, szerintem menj vissza a dokihoz!
2010. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!