Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nagyon ciki :$ Van megoldás...

Ez nagyon ciki :$ Van megoldás? :S Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel azt álmodtam,hogy pisilek. Mikor felkeltem láttam,hogy tiszta "víz" körülöttem minden :$ Nagyon megijedtem. Előtte ittam 2x 2dl rostos őszilevet és kb 2dl kólát. Mikor hazajöttem pisiltem. Amikor lefeküdtem egyáltalán nem kellett. Máskor is iszok ennyit,most miért pisiltem be? :S ez az első eset.

15/L


2010. júl. 29. 12:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Velem is megesett már ez, és én sem voltam kicsi, kb ennyi mint te. Max annyit tudsz tenni ellene, hogy nem iszol sokat lefekvés előtt.
2010. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Deus88 ***** válasza:
Probálj felébredni ha ijesmit álmodsz és lefekvés elött ne igyál inkább készits ki az ágy mellé vizet északára ha megszomjazol.
2010. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez nem normális, én is sokat iszom egész nap, de általában hajnali 4-5 óra körül felébredek arra, hogy nagyon pisilnem kell, kimegyek pisilni és visszaalszom.

Nem álmodtad véletlenül, hogy pisilsz? ( mármint álmodban )

2010. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez mindenkivel előfordulhat! Tiszta szívből kívánok Neked életed minden pillanatára kiváló egészséget és minden elképzelhető jót!!!
2010. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kb ennyi idősem velem is előfordult ugyanez, aztán utána is volt egy ideig többször, hogy azt álmodtam, hogy pisilik, de az első eset után már mindig időben felkeltem.
2010. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak véletlen volt, ne ijedj meg. Velem is előfordul 5-8 évente, én nem csinálok semmit másképp, ha szomjas vagyok, iszok lefekvés előtt, ha nem, akkor nem.

Valószínűleg tele volt a hólyagod, csak nem ébredtél fel rá, az agyad viszont érzékelte a jeleket, ezért azt álmodtad, hogy pisilsz, közben meg véletlen kiengedted, ahelyett, hogy felébredtél volna.

2010. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Most le lehet hordani, de szerintem ez ciki, és gáz. Egy 15 éves lány bepisil. Itt pszichésen lehet valami gond. Én nem pisiltem be egyszer sem 15 évesen, és ez a normális.
2010. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen pisilne be, akkor lenne pszichés, de egy alkalom nem jelent semmit, pláne, ha azt álmodta, hogy pisil.
2010. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha már egyszer bepisilt akkor lehet hogy folytatja, vagy már előtte is volt. És senki se mondja hogy ez normális. Egy kisgyerméknél normális,de egy tininél nem!!!

28 éves anyuka

2010. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok már ezt a hülyeséget, hogy pszichés! ott írja, hogy azt álmodta pisil, ilyen velem is volt, hogy álmomba elmentem wc-re, és bepisiltem, bár voltam kb 10 éves, és nekem sincs semmi pszichés problémám. megesik, nem tehet róla, hogy ezt álmodta.
2010. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!