Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szinte minden ételre azonnali...

Szinte minden ételre azonnali puffadással reagál a gyomrom. Azért írom, hogy gyomrom hasam helyett mert köldöktől felfelé felfúvódik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve nem bírom a tejes dolgokat azt hittem laktózérzékeny vagyok de a laktózmentes tejtől is ugyanazok a tünetek görcsök,hasmenés...eddig is puffadtam folyton mindig nagy a hasam..pár hónapja talán 2.. elkezdett fájni a gyomrom ha eszek ha meg nem eszek akkor azért és kb 3 hete teljesen jó minden egészen addig amíg nem eszek...túlsúlyos vagyok +15kg van rajtam de így is szembetűnő a változás ami a hasammal történik.. ma nem ettem semmit nem is ittam aztán nemrég ettem egy 4szelet sonkát csak úgy naturan minden nélkül és egy bögre teát..és pár perc sem telt el megint egy hatalmas lufi lett a hasamból..mivel alul nekem nagyobb a hasam a túlsúlyom miatt így még bizarabb,hogy ilyenkor a felső része a hasamnak túlnő rajta és ha lenézek olyan mintha 9 hónapos terhes hasa lenne..oldalról a tükörben pedig egyértelműen látszik,hogy előrébb van az amúgy felesleggel borított alhasamnál..tippek esetleg,hogy mi lehet a gond?
2015. dec. 29. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
még annyival kiegészíteném ,hogy centivel lemértem és a normál állapothoz képest 10-11 centivel nagyobb ott a hasam körfogata ilyenkor
2015. dec. 29. 19:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Probiotikumot szedj pár hónapig a felfúvódást megszünteti.
2015. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ma kértem egy beutalót a belgyógyászatra mert semmit nem javult a helyzet
2016. jan. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!