Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mínusz mennyi fokon pusztulnak...

Mínusz mennyi fokon pusztulnak el a kórokozók?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy tavaly nem nagyon volt hideg felénk (csak mínusz 2-3 fok éjjel), és nem pusztultak el a bacik, vírusok. Emiatt mindenki beteg volt egész télen. Hány napig és hány fokos hideg kell ahhoz, hogy ezek a rondaságok elfagyjanak? Válaszodat előre is köszönöm!

2015. dec. 28. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a szobában fűtötök, és nem fagyasztjátok le magatokat pár percre sem, hogy a szervezetetekben és a környezetben abszolút elpusztuljon minden, vagyis az egész család immunrendszere nagyon gyenge, hogy nem képes ellenállni a jelenlevő fertőzésnek, betegségnek.


Én is megfáztam novemberben és most egy kicsit erősebb volt, mert a szokásos két nappal szemben most volt 3 is! Viszont pénzünk nem nagyon van fűtésre és 12-14 fok van nálunk mindig, de azóta sem tért vissza a betegség, pedig már már tavaszi idő van nappal.

2015. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Sajnos ezzel még nem kaptam választ a kérdésemre. Várom bioszban jártas hozzászólók véleményét is!
2015. dec. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!