Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könnyen töredezik a körmöm...

Könnyen töredezik a körmöm mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

sokszor előfordult már hogy a körmöm "hámlott".

tehát hogy nem az egész körmöm szakad be vagy hasonló hanem a körmömről jönnek le "rétegek". Ettől vékonyabb lesz és könnyen beszakad.



2015. aug. 9. 10:14
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám volt, javaslom a Calcium fogyasztását, valamint válassz valamilyen köröm olajat, vagy jó hatóanyagokban (she vaj, kókusz- ill. jojoba olaj)vagy ezeket tisztán kérzkrém helyett is felviheted, garantáltan rendbe jön. Nekem ez segített :)
2015. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szokott rajta gél manikűr/műköröm lenni? Mert az is gyengítheti. Javaslom a körömápoló olajokat, lakkokat, nekem beváltak.
2015. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
régebben sokat volt rajta körömlakk de már egész nyáron nem kentem be semmilyen lakkal
2015. aug. 14. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam egy éves intenzív gél lakkozás után. Nem akart észhez térni a körmöm, ezért elkezdtem otthon is festeni, hogy eltakarjam milyen ronda. Az lett a vége, hogy a nem megfelelő alapozó lakk miatt teljesen be is sárgultak, mintha aktív dohányos lennék.

Végül netes fórumokon olvastam egy MicroCell nevű körömfehérítő és ápoló lakkról. Nagyjából két hónap aktív használat után teljesen rendbe tette a körmeimet. Nem olcsó, de nekem nagyon nagyon megérte. Előtte csutkára kellett vágni a körmeimet, töredeztek és lemezesen váltak le. Most ott tarok, hogy a körmeim újra szép fehérek és már tudom őket növeszteni, nem töredeznek, főleg nem lemezesen! Én nagyon elégedett vagyok.

Persze nem mondhatom, hogy egyértelműen a lakk hatása ez, de az tény, hogy azóta javulnak rohamosan, amióta használom. Egyre erősebbek!

2015. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!