Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ettôl bajom?

Lehet ettôl bajom?

Figyelt kérdés

Teljesen felcserélôdtek a nappalok és éjszakák. Reggel 9-tôl este fél hétig alszom általában. Ez már 3 hete megy így. Lehet ettôl bajom? Ha ige, akkor mi?

16/l



2015. jún. 17. 03:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ha nem érzel kimerültséget.
2015. jún. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Óó, nálam ez nyáron rendszeres :D
2015. jún. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a meleg miatt van. így mentesíti magát a szervezet, a hőségben semmit tesz, a hűvösebb éjszaka pedig aktív. Az is lehet, hogy ez a szervezet által kívánt bioritmus, csak év közben nem engeded meg magadnak, mert reggel mész iskolába, dolgozni.
2015. jún. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Whoa, köszönöm a gyors válaszokat!

Valahol olvastam, hogy talán befolyással van a hízásra-fogyásra, valamint nem tesz jót a testemnek. Vagy lehet, hogy az másik téma volt, nem emlékszem pontosan.

2015. jún. 17. 03:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Befolyással van, de nem vettem észre függvénytani (egyértelműen megfeleltethető) összefüggést. Ahogyan semmi más ilyen összefüggés nincsen a testsúlyváltozás kapcsán. Hízni vagy fogyni szeretnél? Vannak valamilyen kellemetlen tüneteid a testsúlyoddal kapcsolatban?
2015. jún. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még valami: Én azt tapasztaltam, ha 1-2 hétig kimarad nekem a hajnali alvás, akkor kimerültséget érzek. Mindenkinek van egy időszaka, amiből a legtöbb energiát tudja meríteni, ha akkor éppen alszik. És az én idegrendszerem a kimerültségre hízással reagál - evéstől függetlenül, bár kétségtelen, hogy sok ember ösztönösen enne is, ha kimerülten éppen ébren van.
2015. jún. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban nem szeretnék se fogyni, sem hízni. Gondolom az is befolyásolhatja, ha hajnalban eszek, ugyanis a nappalokat átalszom...
2015. jún. 17. 06:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Javasolnék egy utat Japánba. Nem zavarna meg a jetlag...
2015. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem, hamarosan utazok Japánba...
2015. jún. 17. 23:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért írtam.

Tőlem vettétek ugyanis a jeyget.

2015. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!