Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom van? L 15

Mi bajom van? L 15

Figyelt kérdés

Vannak időszakok mikor annyira fáradt vagyok és nem tudok aludni. Annyira szomorú vagyok és semmihez sincs kedvem. Legszívesebben ülnék egy helybe egész nap és nem csinálnék semmit. Ilyenkor annyira feleslegesnek érzem hogy vagyok. És vannak olyan időszakok amikor majd kicsattanok az örömtől, olyan boldog vagyok, életkedv meg ilyenek

Menzesztől függetlenül, összevissza jelentkeznek ezek, szal még erre sem tudom fogni.


Ez mi? Valami betegség? Vagy mit csináljak? Ha elmegyek dokihoz/pszihológushoz, mit kapok rá, vagy mit csinálnak velem? Nektek volt ilyenetek, vagy csak én őrültem meg?


2015. jún. 10. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig ez teljesen normális, sokakkal előfordul, főleg tinédzserkorban. De van egy pszichés betegség, a bipoláris zavar (mániás depresszió másnéven), amelynek hasonló tünetei vannak, emiatt érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, már csak a konzultálás kedvéért is, mert ő fogja tudni megmondani, valóban bajod van-e, és ha igen, milyen lehetőségeid vannak.
2015. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor annyira feleslegesnek érzem hogy vagyok"


Történik olyankor valami konkrét,ami kiváltja belőled ezt az érzést?

Amúgy szerintem mindenkinek vannak ilyen hangulatingadozásai.

2015. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak ideiglenes, a serdülőkor velejárója.
2015. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a szüleim (nevelőapám van) elég *** velem (és ezt most nem kamasz szemmel mondom) Mindig is,kiskoromtól fogva elég h*lyén viselkednek velem, ami lehet hogy nagyobb nyomot hagyott bennem. De most már próbálok nem foglalkozni vele. Nem vagyok azaz érzékeny típus, nagyon ritkán sírok.
2015. jún. 10. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*ölel* ^^
2015. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor biztos ez nyomaszt még téged,nem olyan könnyű az ilyet elfelejteni. Még akkor sem,ha nem, vagy csak ritkán sírsz miatta. Míg velük laksz,nem tudsz teljesen túllépni rajta.

Szerintem is el kellene menned egy pszichológushoz, bár nem tudom 15 évesen milyen lehetőségeid vannak. Úgy értem, hogy nyilván az anyukádnak tudnia kellene róla. Viszont, ha nem olyan a kapcsolatotok, akkor ajánlom ezt a kérdést, és különösen a 4-es választ.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..


Igaz,nem mostani, de azzal ne törődj.

2015. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!