Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe hányinger evés után?

Enyhe hányinger evés után?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és genetikailag nagyon vékony. Előző hónap közepe felé 10 napos betegség alatt 5 kilót fogytam, utána fölszedtem két kilót, abból másfél rögtön le is ment. Ki vagyok vizsgálva, semmi bajom nincs semmivel, ez nálunk ilyen... családi vonás. Az viszont nem, hogy pár éve nagyon enyhe hányingerem van, mintha csak beképzelném, ha nem figyelek oda, el is múlik. Mostanában viszont evés után is érzem kicsit erősebben, a betegség óta kevesebbet eszek, mint eddig egyrészt emiatt, másrészt meg mert nem kívánom. Mindig félek, hogy hányni fogok, ezért nem is eszek többet, de szerintem biztosan csak beképzelem a hányingert, nem is olyan... igazi. Emetofóbiás viszont szerintem nem vagyok, nem rettegek tőle, el tudok képzelni rosszabbat is. Mit csináljak?

2015. jún. 15. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!