Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem rosszul magam...

Miért érzem rosszul magam minden reggel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amióta iskola van, az első két napon hatkor keltem fel, mert akkor korán bent kellett lenni, vagyis volt első órám. Viszont a többi napokon nincs első órám, azaz hét körül kelek fel. De én magamtól mindig felkelek minden hétköznap hat óra körül, és hétig forgolódok az ágyban, és hányingerem is van.. Szerencsére mire beérek a suliba, elmúlik. Nem értem, mitől lehet, évek óta ugyanúgy van a 'napirendem' és a többi dolog. És reggel sosem eszem, mert nem bírja a gyomrom, de most aztán hányingerrel pláne nem fogok enni.

2013. szept. 12. 18:44
 1/1 Miklós G. ***** válasza:
Valószínűleg nem véletlen nem bírja reggel a gyomrod a táplálék bevitelt. Ennek utána kellene járni. Ezzel kapcsolatban lehet a reggeli kellemetlenség és az ébredés is. (gyomorsav, epeelválasztási zavar, stb.) Kérdezd meg a Háziorvosod a problémáról.
2013. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!