Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anya megdobált krumpilval és...

Anya megdobált krumpilval és nagyon fáj a lábam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Anyával 2 napja összevesztem és ezért megdobált nagy krumplikkal. A lábamat találta el, ami egyre jobban fáj és nehezen tudok járni. Szerintetek megzúzódott vagy valami komolyabb?

2015. jún. 9. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Készüljetek, itt a nyári szünet, jönnek az unatkozó kölykök!
2015. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak megzúzódott. Örülj hogy csak krumpli volt. :D
2015. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Igen, valószínűleg zúzódás, egy-két nap múlva nem kellene fájnia.

De miért nem egészség témakörben tetted fel? Így szeretnél segítséget kérni? Min vesztetek össze amúgy?

Hozzám anya egyszer egy bögrét vágott (:D), de azóta már normális, kiegyensúlyozott családi életem van :) Minden rendben lesz, ne aggódj! (küldj privit, ha szeretnél)

2015. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Rúgd seggbe anyádat, hogy megtanulja, hol a helye!
2015. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Dobd meg te is őt!
2015. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
"Ha megdobnak krumplival, dobd vissza dinnyével."
2015. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Először kérj bocsánatot anyudtól... utánna mond meg neki hogy nem gondoltad komolyan amikor azt mondtad, hogy Encit adjátok örökbe :DD
2015. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dicsértessék Lencse Dóri! szerintem ne pazarold az idődet poénok írásával, hanem inkább tanulj szorgalmasan a következő évre, mert meg fogsz bukni, és kérlek szépen, anyukádat se vádold meg azzal hogy megdobált. Mert senki se hiszi el :) Remélem sokat segít

hettem neked ezzel :)

2015. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!