Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásra gyógyszer? (bővebbe...

Pattanásra gyógyszer? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából a véleményetek érdekelne.

Nagyon pattanásos a bőröm, leginkább a homlokom, a hátam és a mellkasom, mitesszerek is elég gyakoriak. Bőrgyógyász Skinorent és Zinerytet írt fel, ami használt is... 1 hónapig.. utána újra kijöttek a pattanások a homlokomon. A hátamon egyelőre csak kicsit segített, habár azt nem rég kezdtem el kezelni.

Utánaolvasgattam és valószínűleg hormonális probléma állhat a háttérben. Csak azt nem értem hogy akkor miért nem vizsgáljuk meg jobban mi okozhatja nekem ezeket a pattanásokat, és miért nem ír fel gyógyszert, hiszen ha abbahagyom a kenőcsöt egyből kijön a pattanás.

Szerintetek érdemes lenne más orvoshoz mennem? Vagy addig kell kenegetnem magam míg teljesen ki nem írtjuk a bacikat amik okozzák? Vagy tényleg állhat más probléma a háttérben?

Az orvos azt mondta hogyha egyszer használt akkor folytassuk ezt... de mi értelme van ha abbahagyom és újra kijön?



2015. jún. 7. 19:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy milyen. Nézték a tesztoszteront meg a női dolgokat.
2015. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!