Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásra gyógyszer? (bővebbe...

Pattanásra gyógyszer? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából a véleményetek érdekelne.

Nagyon pattanásos a bőröm, leginkább a homlokom, a hátam és a mellkasom, mitesszerek is elég gyakoriak. Bőrgyógyász Skinorent és Zinerytet írt fel, ami használt is... 1 hónapig.. utána újra kijöttek a pattanások a homlokomon. A hátamon egyelőre csak kicsit segített, habár azt nem rég kezdtem el kezelni.

Utánaolvasgattam és valószínűleg hormonális probléma állhat a háttérben. Csak azt nem értem hogy akkor miért nem vizsgáljuk meg jobban mi okozhatja nekem ezeket a pattanásokat, és miért nem ír fel gyógyszert, hiszen ha abbahagyom a kenőcsöt egyből kijön a pattanás.

Szerintetek érdemes lenne más orvoshoz mennem? Vagy addig kell kenegetnem magam míg teljesen ki nem írtjuk a bacikat amik okozzák? Vagy tényleg állhat más probléma a háttérben?

Az orvos azt mondta hogyha egyszer használt akkor folytassuk ezt... de mi értelme van ha abbahagyom és újra kijön?



2015. jún. 7. 19:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tejtermékeket és a cukros szarokat zárd ki a kajalistádról és jobb lesz. Van elvileg szappan is ami segíthet meg ugye a krémek. Majd kinövöd.
2015. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jahh hát a koromat kihagytam.. :D 22 vagyok, már ki kellett volna nőnöm :D
2015. jún. 7. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te és én is 22 éves vagyok, de nekem legalább használ valami. Én is kaptam Zyneritet, Skinorent meg egy csomó szutykot, de semmi nem használ. Szedtem fogamzásgátlót, szintén nem jött be, elküldtek hormonvizsgálatra is, állításuk szerint semmi probléma. Ha nekem használnak a cuccok akkor miért akarod abbahagyni?
2015. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*mármint neked legalább használ valami
2015. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert ha abbahagyom újra kijön. de az aztán tényleg furi hogy neked semmi nem használ. Étrenden lehet neked is változtatni kéne
2015. jún. 7. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:

és látom a végén is elírtam :D

Szóval ha neked használnak akkor miért akarod abbahagyni?

2015. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem eszem tejes cuccokat, kenyeret, zsírt, mégsincs változás.
2015. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az tényleg furi :D nem tudom, lehet ez tényleg beállítottság kérdése. Mármint bőrtípusé
2015. jún. 7. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de nagy kib*szás... Itt vagyok 22 éves aztán olyan a bőröm, mint egy 12 évesé és nincs rá megoldás... Pedig drága magánorvosokhoz jártam.
2015. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És amúgy milyen hormonvizsgálatod volt?
2015. jún. 7. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!