Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásra gyógyszer?

Pattanásra gyógyszer?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni, tisztítani kell.
2014. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem kell kapásból gyógyszerhez nyúlni,legtöbb esetben elég ha több vitamint szedsz

én élesztőből szoktam enni egy keveset,tökéletesen bevált,de ahogy írték az arcbőr tisztítása is fontos

2014. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pattanástól is függ, mit kell vele csinálni. Van, akinek annyira gyulladt az egész arca, hogy gyógyszert ír neki az orvos.

Sima pár pattanást elég tisztán tartani.

Az én gyerekeimnek nagyon bevált a Neogranormon. Sokkal-sokkal hamarabb begyógyulnak tőle a pattanások, mint bármi más krémtől-toniktól-bármitől.

2014. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Roaccutan. Orvos írja fel, és NEM LESZEL tőle meddő. Csak ha közbe terhes vagy, akkor beteg lesz a baba.
2014. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tisztítani.. mivel érdemes? tisztítottam már annyi mindennel.. h az nem igaz :(

rendesen is eszem, mivel edzek, és fontos hogy megfelelő kaját egyek, és az edzés követeli a vitamint is.

neogranormont ismerem, használom is, de egyre hatástalanabbnak látom.

szóval már tényleg nem tudom mit csináljak :(

2014. jan. 13. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon csúnya volt az arcom, sok dolgot kipróbáltam, köztük a Neogranormont is, ami akkor nem volt hatásos, viszont most gyönyörű tőle a bőröm.


Nekem Zinerytet írt fel az orvos, az sajnos nem volt hatásos, akkor kaptam a Sotretet. Megfelelően, folyamatos ellenőrzés mellett, az orvos utasítása szerint szedtem. Minden rendben volt. 11 hónapig alkalmaztam, azóta semmi probléma nincs a bőrömmel.


21/L

2014. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Dm-ben kapható Das Gesunde Plus Zink + Histidine + Cystein nevű vitamin nekem segített a pattanásokon, persze mellette ügyeltem arra is, hogy tiszta legyen az arcom, de a vitamin előtt hiába tisztítottam, akkor is sok kijött.

Kb. 1000 Ft-ba kerül egyébként.

2014. jan. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak a rossz, hogy ahol élek, nincs DM üzlet :(
2014. jan. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!