Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek anorexiás vagy...

Szerintetek anorexiás vagy bulimiás vagyok vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
13 éves 162 cm 49 kg.Szerintem egy kicsit kövér vagyok Folyamatosan fogyni szeretnék most fogytam egy hónapja és a szüleim ezt nem veszik észre a suliban a tizóraimat szinte mindig másnak adom. Hazaérve mindig falásrohamok jönnek rám ezeket utálom. Az a célom hogy valaki végre erre felfigyeljen és hogy kiemeljen engem a tesitanár hogy mennyit fogytam a nyáron. Sokszor jobban betartom a magamnak kialakított durva fogyókúrát de van amikor nem sikerül. Várom a válaszaitokat. :)

2015. jún. 2. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Testképzavaros.Amihez nagyban hozzájárul az interneten közvetített sok hamis üzenet,hogy minél vékonyabb vagy,annál jobb.
2015. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék megfeleni egy modell testalkatának sem, tudom hogy olyan nem lehetek. Az a baj hogy a tudatommal tudom hogy ez így nem biztos hogy jó csak ha eszem akkor ettől függetlenül bűntudat jön rám és rögtön a mérlegre állok:
2015. jún. 2. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem normális, még akkor sem, ha találwz olyat, aki szintén testképzavaros és anorexiás és egymást hlyítitek. A tesitanárodat pedig baromira nem érdekli, hogy hány kg vagy és totál nem figyeli ennyire 300 diákját, továbbá nincs is hová fogynod és ha észre is veszi egy normális ember, nem jó értelemmel gondolna rá ( ha 100 kiló lenné és leadnál pár kilót, akkor az látványos és megdicsérnének, ha 50 kiló vagy és leadsz még egy kicsit, hogy teljesen csont és bőr legyél, azt nem fogja megdicsérni senki sem)
2015. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 3. nak nagyon köszönöm a realista válaszát felhívtad a figyelmem olyanokra amit eddig nem is gondoltam át, tehát köszönöm!
2015. jún. 3. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem,te hülye vagy..szerinted ez vicces? Tudod te milyen megalázó és kínos amikor a tesitanár az össze gyökér osztálytársad füle hallatára azt pofázza h "mennyit fogytál! Eszel te rendesen?" Meg akárhányszor elmész mellette megjegyzi h "Hova fogysz már??!" És mindenki azt szajkózza neked non stop hogy "egyél már!!!" meg h "anorexiás vagy??!".Arról nem is beszélve h a szüleid mással sem tudnak basztatni mint h ettél-e.Ha ennyire unatkozol akkor inkább keress vmi hobbit..
2015. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Jogos...
2015. jún. 17. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!