Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El fog tünni a tyúkmell?

El fog tünni a tyúkmell?

Figyelt kérdés

Nemrég volt vizsgálás a suliban,és az orvos azt mondta tyúkmellem van.

De csak úgy mellékesen említette,azt se mondta mi az!Otthon utána olvastam mi is ez potosan. Álítólag ilyen korban(12) még lehet,hogy változik.A testartásom sajnos nagyon rossz és azt olvastam,hogy ennek következtében is kialakul!A testartásom próbálok egy ideje változztattni,amúgy engem apszolút nem zavar csak nehogy rosszabb legyen!



2015. jún. 1. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
menjél rendszeresen úszni, l.a. 3x egy héten, ha teheted. az segít.
2015. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatból kihagytam egy szó:,,nem zavar a tyúkmell..."
2015. jún. 1. 19:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos vidéken lakunk és a legközellebbi strand 1 órára van!
2015. jún. 1. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Az úszás tényleg jót tesz, de uszodában is lehet ám úszni nem csak strandon. :D Mellesleg a fizikai munkát is javasolják rá, bár ezt fiatalon nem ajánlják. Nekem is az van, genetika miatt. Szóval marad is, de nem zavar, mert nem látványos csak az edzések során oda kell figyelnem a mell részre. :D
2015. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyáron esetleg többett tudok úszni !

A helyes testartás tud segíteni?

2015. jún. 1. 19:56
 6/9 anonim válasza:
A tyúkmelllet arra mondják akinek a zsír miattolyan furcsa alakot vesz fel a melle (mint a tyúknak). Amúgy egy kis edzéssel simán el lehetne tűntetni. Azt meg nem mond, hogy genetika mert ha lessz alatta izom akkor azon bizony kifeszül a bőr is, és volt tyúkmell, nincs tyúkmell...
2015. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Korrigálok: a mellkas mélyedésszerű deformitása is lehet.

előző voltam...

2015. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gary84 válasza:
Nekem is az van.Én megműtettem,de azért így is látszik,pedig 1 évig folyamatosan fekvőztem.Már nem olyan vészes,de 30 éves vagyok szóval férfiasodtam is.Az a baj,hogy ha más azt is mondja,hogy nem látszik,én még mindig kényelmetlenül érzem magam,ha le kell vetkőzni.(pl.strandon).Ez eléggé meghatározta a párkapcsolataimat is,számos numerát hagytam ki emiatt,pedig összeségében nem vagyok egy rosszalkatú srác,elég jóképű vagyok.Sokan összeakartak velem jönni,főleg fiatalabb fénykoromban.Javaslom kezdj el sportolni,gyúrni amig fiatal vagy.Mire elkezdesz igazán csajozni addig jól fogsz kinézni.
2015. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Az előzönek:lány vagyok(pedig a lányoknál alig alakul ki)
2015. jún. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!