Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy tyúkmell...

Ricsi13 kérdése:

Mennyibe kerülhet egy tyúkmell műtét?

Figyelt kérdés
Járok rég óta gyógy tesire/úszásra de én vegleg meg akarom szüntetni a tyúkmellemet,hogy aztse lehessen látni hogy volt

2014. okt. 3. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A hegek mindig megmaradnak. Egyébként meg államilag támogatott műtét, tehát ingyen van. A hálapénz más kérdés.
2014. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem maradnak hegek. Ha komoly lelki tehert jelent ez neked, de testi oka nincs a műtétnek (tehát nem hat kedvezőtlenül a tüdő és szív működésére), akkor belemehetsz a műtétbe, de lehet ezzel együtt élni. Viszont mindenképpen 18 év alatt kell műteni, minél korábban. Két műtét lesz, egy a korrekciós műtét, majd 1-2 évvel később a rögzítő lemezek eltávolítása.
2014. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi

sajnos anya nem megy bele,úgy látszik azt akarja hogy az egész életemet igy eljem le :(

nagyon zavar még pólón keresztül us latszik es mindig mindenki kerdezgeti hogy mi az stb...

Még emiatt a hátam is körbe,mivel direkt nem huzom ki magam mivel a melkasom igy is csunya és nagyon észrevehetö ha pedig kihuzom magam,akkor maga a borzalom :(

már nem bírom...

az segithetne eltüntetni,ha mellizomra edzenék?

2014. okt. 4. 22:49
 4/4 anonim válasza:
Együttérzek, nekem is ezzel van a gond, szülők beleegyezése.
2015. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!