Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mutet elott az atlatszo gelt...

Mutet elott az atlatszo gelt is lekell venni mar?

Figyelt kérdés

Csutortokon mutenek.

Mult heten levetettem a mukormom es gellakkot tettunk ra epitett helyett, a kisujjt pedig kihagytuk. Arra semmi nem kerult, mert ful orr gegeszeten azt mondtak hogy egy ujjrol eleg leszedni. Most voltam aneszteziologian ott meg azt mondtak h a masik kezemrol kell es 2db ujjrol...

Most elmentem, levetettem az egeszet inkabb es ilyen atlatszo erosito zsele/ lakk lett rateve.

Ez nem lesz gaz nem?

Intravenas narkozis lesz es kapok az ujjamra ilyen csiptetos valamit.

Azt nem zavarja be? Nem gaz ha ez az atlatszo valami rajt marad?


2015. jún. 1. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért kell leszedni, meg lemosni a lakkot, mert a köröm elszíneződik, ha valami gáz van, így azon is látják.

Nekem csak a saját körmöm volt átlátszó lakkal festve, azért nem szóltak.

Nem tudom, hogy ezen a színtelen gélen átlátszik-e a saját körmöd. Az a lényeg, hogy a saját körmöd látsszon.

2015. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiába mondták, egyik ujjadon a pulzoximéter miatt kell levenni a másikról pedig azért, hogy látszódjon a köröm alatti szín.
2015. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen es allitolag azt a pulzoximetert zavarja be ha valami van a kormodon.. ugyhogy nem tudom mit csinaljak :/ levetessem ezt a zseles valamit is?
2015. jún. 1. 14:59
 4/6 A kérdező kommentje:
2015. jún. 1. 15:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy jo lesz ez igy? :/
2015. jún. 1. 15:15
 6/6 anonim válasza:
100%
Igen! Műtétet megelőzően elmondják a betegnek, hogy mit ne, pl. ékszert ne viseljen! erre fulbevalóval a fülében jön be... Mikor szóvá teszik, csodálkozik, hogy a fulbevaló sem lehet? Hát az nem ékszer kérdem én ? És még a nővér a bunkó....
2015. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!