Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvási bénulás/paralízis...

Alvási bénulás/paralízis ellene vmilyen módszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! probálom röviden leírni és értelmesen kifejteni a mondandom. Nos, gyerekkorom óta van ez az alvási bénulás vagy paralízis de mostanában egyre gyakoribb és ijesztőbb.Nem régen volt, hogy mamám házában voltam és láttam őt ahogy alszik illetve a fotelben ültem és éreztem a butorokat mindent mitha tényleg ott lennék és sötét volt kerestem a villanyt azon az útvonalon ahogy nála van a kapcsoló és meg is találtam és mikor felkapcsoltam a szobámban voltam, ott álltam az ajtóban (itt nagyon besz*rtam) illetve volt olyan is hogy tök máshelyen vagyok és tök idegen embereket látok illetve magam is látom ahogy az alvótestemhez megyek vissza, meg még sorolhatnám... Kezdem azt érezni hogy megfogok hülyülni.. Nem tudnátok segiteni hogy mit lehet ezzel csinálni hogy elmúljon? Vagy nincs rá vmi gyógymód? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. máj. 22. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Fel kell ismerni, hogy benne vagy, ez a kulcsa. Nekem volt már buszon, ránéztem a mellettem ülő csajra, és azt haluztam be, hogy porcelánból van. Olyan is volt, hogy azt álmodtam megtámadott valami, és belerúgtam az előttem ülő székébe. Ezt itthon is elkövetem rendszeresen csak a falba rúgok. Aztán meg olyan is volt, hogy valami láthatatlan szellem dobálta a testem, meg óriás pókok, darazsak voltak a szobában, és így tovább. A legszarabb eddig az volt, amikor hason feküdtem, és tudtam mozgatni a lábam, és azt hallottam, hogy valaki hangosan dörömböl az ajtón, de hiába rúgdostam, nem tudtam felébredni percekig, csak miután a felső testem is megpróbáltam mozgatni. Szétrúgtam az ágyat. Legutóbb éreztem álmodás közben, hogy valami nem stimmel, és nem vagyok normális tudatállapotban, és elfog valami furcsa félelemérzet (ilyen van valaki a szobában, figyelnek, stb... jellegű), úgyhogy elkezdtem imádkozni, aztán az kihozott belőle és felébresztett. Itt se volt teljesen tudatos a dolog, nem tudtam, hogy alvási paralízisben vagyok, csak éreztem, hogy nem normális valami, és tenni kell ellene. Remélem fejlődök annyit, hogy legközelebb könnyebben felismerem és talán megtanulom irányítani is.


Keress egy alvási klinikát vagy mifenét, hátha tudnak segíteni, vagy legalább megfigyelik, hogy mi lehet a gubanc. Szvsz ha csak tudsz beszélni valakivel róla, már az könnyíthet a dolgon, ha ennyire kétségbe vagy esve.

2015. szept. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!