Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek volt már alvásparalízis...

Nektek volt már alvásparalízisetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit tapasztaltatok? Nemrég vesztettem el az alvásparalízis szüzességemet.

2015. jan. 20. 00:21
 1/6 anonim válasza:

Féltél az elsőtől, de végül nem fájt annyira mi?

Amugy elég para-lízis. Ha-ha.

2015. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ,de jó volt 8/F
2015. jan. 20. 00:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy buta kérdésem lenne, hogy...az az amikor olyat álmodsz, hogy érzed pl. a fájdalmat meg szagokat meg ilyeneket? Amikor igazából valaki félig fent van de alszik is? Mert akkor nekem volt több is XD

Volt olyan, hogy lényeg h valaki fojtogatott álmomban és éreztem, szóval féltem és sírva ébredtem fel..meg utána körbe néztem h van-e itt valaki mert annyira élethű volt :$

Na volt még olyan is, hogy de ne nevessetek! XD Álmomban együtt voltam valakivel aztán éreztem mindent szóval (mikor ezt álmodtam akkor én nekem nem volt még szexuális kapcsolatom) szóval fájdalmat éreztem álmomban! :P

2015. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Elfelejtettem azt még, hogy régen azt mondták nekem, hogy ha rosszat álmodom, akkor csípjem meg magamat h felébredjek. Akkor kicsi voltam még nem is tudom hány éves...és rosszat álmodtam és álmomban emlékeztem arra amit mondtak nekem és gondoltam egyet aztán álmomban csipkedtem magamat mert fel akartam ébredni és éreztem is de nem tudtam felébredni....hát ez ennyi XD
2015. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3/4-es válaszolónak küldöm hogy az nem alvásparalízis az alvásparalízis az alvás előtt vagy után lehet mikor felébredsz de a tested még álmodik (nekem utáni volt) wikipédián amugy elég jól leirják hogy milyen nekem az volt hogy felébredtem és nem tudtam semmim mozgatni csak annyit csináltam hogy kinyitottam a szemem és láttam valakit a szoba tulsofelében olyan volt mint egy nő de annyira megijedtem hogy becsuktam a szemem és orditani akartam meg rohanni de nem tudtam és nagyon beparáztam aztán pár perc után elkeztek zsibbadni a lábaim és a kezeim és már gyengén de tudtam mozgatni aztán fölkeltem és majdnem beszartam
2015. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia utolsó,


Úgy érted, hogy minden "álombeli élmény" amit 01-20 16:31" válaszoló írt, nem is alvásparalízis volt?

Azért kérdezem, mert a legtöbb esemény amit leírt, ugyanúgy megtörtént velem is, és én is alvásparalízisre asszociáltam.


Köszi előre is.

2015. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!