Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok ott aludni a srácnál...

Nem tudok ott aludni a srácnál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám, hogy nem tudok másnál aludni. Ez a helyzet 3 éve kezdődött el, amikor osztálykirándulásra mentem, és a legjobb barátnőimmel kerültem egy szobába. Egész este bevert a szívem, sírnom kellett, úgy éreztem hasmenésem van, és nem tudtam aludni. Aztán bekerültem egy 3 és fél éves kapcsolatba, és ott se tudtam aludni a párommal, mert ugyanezek a tünetek, tetézve azzal, hogy hányingerem lett és szerintem be is lázasodtam. Egész este nem aludtam nála SEMMIT.

Aztán most van egy srác, akivel randizgatok, és múltkor nála voltam este bulizni. Már csak ketten voltunk, amikor mondta, hogy aludjak nála, reggel majd haza kísér, de ugyanezek a tünetek jelentkeztek, így nem tudtam megvalósítani.

Most szombaton nála leszek este megint, tartunk egy jó kis beszélgetős estet, és mondta, hogy de jó, hogy nála alszom(holott nem erről volt szó, hanem arról, hogy "bulizunk estétől reggelig"). Remegek, már most gyomorgörcsöm van, mert nekem ez nagyon fontos, és nem akarom, hogy emiatt baj legyen! Esetleg vigyek altatót, és ha aludni akar, vegyem be?

Nem tudom, mit csináljak, ilyenkor mentálisan nem tudom lenyugtatni magamat...nem tudom mitől van ez, kb. csak húgommal tudok egy szobába aludni, nála nem érzem ezt a stresszt, de sokszor még úgy se tudok elaludni. CSAK ha senki nincs a szobában.


2015. máj. 13. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szorongás (esetleg pánikbetegség). Jól ismerem.

Mi van akkor, ha ő alszik nálad? Az is zavar, vagy csak az idegen környezet?


A megoldás nyilván ennek a stresszbetegségnek a kezelése. A srácnak nyugodtan mondd el ezt, ha normális, meg fogja érteni és esetleg már ez is közelebb visz a probléma megoldásához :)

2015. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!