Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni?

Fogok még nőni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 170 centi. Tudom, hogy ez már magasabb az átlagnál egy vagy két centivel, mégis alacsonynak érzem magam a barátaim mellett, de nem tudom, fogok-e még nőni, és ha igen, mennyit. Anyukám 173 centi, apám 184 centi magas. Anyum szerint én is későn fogok megnyúlni, de ebben nem vagyok olyan biztos, nem nőttem egy ideje. Van még esély rá, hogy növök pár centit?

2015. máj. 7. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg az ember 21-24 éves koráig nő,szóval van még időd. A szüleid magassága sem mindig mérvadó, édesapám 170, édesanyám pedig 168 centi magas, nővérem 173 én meg 182 centi vagyok.
2015. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 évesen még sokat nőhetsz.Főleg így,hogy a szüleid is magasak.
2015. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem apukam 192, anyukam 172, en is 15 vagyok es 183 cm, es nemtudom, szerintem 16 eves korodig még nohetsz latvanyosan, de utana mar csak 1-2 centi
2015. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!