Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le kell szedni a hátamról egy...

Le kell szedni a hátamról egy anyajegyet. Mennyire kellemetlen érzés ez?

Figyelt kérdés

Elküldik szövettanra is,ott mit néznek?És mennyire zavarja egy heg az ellenkező nemet?


16/F


2010. febr. 23. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem a vállamról szedtek le egyet pár éve. a műtét egyáltalán nem fájt, érzetem, mikor kifordítja a doki, meg vág, de nem fájt. utána eléggé húzódott, alig tudtam forgatni a fejem, de 3 nap alatt meggyógyult. én úgy vagyok vele, hogy inkább egy kis heg legyen ott, mint egy ronda anyajegy.

szövettanon meg azt nézik, hogy rákos sejtek vannak-e benne és kell-e további kezelés. de általában jóindulatúak.

2010. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semennyire sem. Nekem a felkaromról szedtek le, és az asszisztens szólt a végén, hogy felkelhetek, vége van, észre sem vettem!

Szövettanon azt nézik, hogy az anyajegy nem rooszindulatú-e, szóval hogy a későbbiekben nem okzhat-e bőrrákot.

A heg egy idő után begyógyul, a gyógyulási idő sokban függ attól, hogy mennyire ellátott vérrel az adott terület. Szerintem a hátadon kicsit lassabban fog. Engem nem zavarna a heg, szerintem felesleges ezen aggódnod.

22/L

2010. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Helló, én maszek dokinál voltam, több helyről is vettek le nekem anyajegyet. Nem küldte szövettanra, mert azt mondta, nem gyanús. De ha a tiéd elküldi, akkor az azért van, mert megvizsgálják, nem rosszindulatú-e (bőrrák).

Egyébként kapsz mellé egy érzéstelenítő injekciót, az picit csíp, de nem téma, onnantól nem érzel semmit, csak hogy "motoznak" a bőrödön. Mintha csak valaki tapogatna. Elég szépen meg is gyógyul.

A sebhely nem zavaró, mindenképpen kevésbé, mint egy anyajegy... Az sem, de a sebhely meg egyáltalán nem tétel, emiatt ne aggódj.

2010. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!