Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ciki szőrösen elmenni...

Nagyon ciki szőrösen elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy az ember kicsit "elhanyagolja" magát, pl. télen, amikor a hosszú szárú nadrág és pulcsi alatt úgysem látszik, ha szőrös a láb, vagy a hónalj. De orvosi vizsgálatokon én kellemetlenül érzem magam ilyenkor, pedig ha lenne hozzá erőm, akkor szőrtelenítenék, csak van, hogy lázasan annak örülök, hogy egyáltalán le tudtam mosakodni. Ez már ápolatlanságnak számít, vagy miért érzem magam kellemetlenül ilyenkor?
2015. máj. 6. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én biztosan nem mennék így orvosnhoz, habár én folyamatosan "karbantartom" a dolgokat. :D
2015. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De vajon miért szeretnél szőrösen menni az orvoshoz, ha nem muszáj, ráadásul téged is zavar?

A zuhany alatt egy perc alatt lekaparod magadról azt a téli bundát, nem? Nekem legalábbis sikerülni szokott minden áldott nap. Meg sem növesztem igazából.

Nem olyan nagy fáradság.

2015. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Borotvával 2 perc lekapni, annyit azért csak kibírsz.
2015. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orvost ez nem fogja érdekelni. 40 fokos lázzal senki nem a borotvát fogja előkapni.


Én mondjuk télen is ugyanúgy szőrtelenítek, mint nyáron, egyrészt mert így érzem jól magam, és szoktak usziba járni, konditerembe.

2015. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, de különösebben nem érdekli az orvost. Egyszer megjártam a téli lustasággal. Á, kit érdekel, úgyse látja senki. Igen, addig amíg le nem esel suliban a lépcsőn és majdnem eltöröd mindkét bokád. Így történt, hogy több tanár, osztálytárs látta, hogy télen pont leszarom mekkora a szőr a lábamon. Persze dokihoz is vittek anyuék még aznap. Nem volt kellemes mikor bámulták a szőrös lábaimat. Bár járni nem tudtam 1,5 hónapig, de a elkövetkezendő vizitekre inkább leborotváltam😂😂


Ha háziorvoshoz megyek az nem érdekel, ott nem kell sose levetkőzni úgy, hogy látszódjon is valami.

2015. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem őserdő, mert ha van párom, odafigyelek ezekre a dolgokra, csak van, hogy olyan hirtelen jön rám a rosszullét, hogy elfelejtem, vagy egyszerűen nincs erőm hozzá, aztán az orvosnál ég a fejem. :D Mondjuk még nem kaptam érte megjegyzést. :D
2015. máj. 7. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:

egy orvostól nem is fogsz megjegyzést kapni (szerintem). nyilván a 90 éves néninek sem szólnak be, hogy csináljon már valamit a bajszával.

amúgy szerintem egyáltalán nem érdekli az orvosokat az ilyesmi.

2015. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam szőrteleníteni télen, nem is az elhanyagoltság miatt, csak olyan időszakban nagyon száraz a bőrőm és nem egészséges nekem. Voltam nem egy orvosnál, sem furcsa nézés, sem kellemetlen helyzet nem volt. Úgy fogom fel, hogy lát ő ennél durvább dolgokat is, plusz hát mégis ő kapja a szép nagy összeget, nehogymár rosszalná :D Szerintem nincs értelme kellemetlennek érezd magad. Ápoltság, ha tiszta vagy, a szőr természetes dolog :)
2015. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dota 2 válasza:
Anyi idő alatt ami alatt kiirtad a kérdést már sikkerűlt volna. XD
2015. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!