Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni?

Hogyan tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés

Én szellemre tippelek, hiszek is bennük.


Kb. másfél hete valamit a szemem sarkából látok akár hol vagyok. Valamelyik nap mentem ki a szobából és egy fekete valami jelent meg előttem, nagyon megijedtem. Másnap nézem a tv-t és kint a folyosón megint egy fekete valamit. Tegnap megint amikor mentem ki a szobából a folyosón megint láttam, annyit felfedeztem, hogy fekete ruha, nagyon fehér arc. Szerintetek?

Ezt eddig egy embernek mondtam el, ő azt mondta, hogy lehet h látom a szellemeket. Kezdek félni...nem képzelődöm és nem agyszülemény. Tényleg láttam! Kérlek válaszoljatok.


2010. febr. 20. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni az arcának a vonásait, férfi, nő, vagy összemosódott fehér arcot láttál orr, szem, száj nélkül. Érdekelne. Köszi.
2010. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj :S nem tudom, mert mindig hamar eltűnik.
2010. febr. 20. 20:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Fekete ruha, fehér arc. Ha jól láttam a haja is fehér, egyenes és rövid.
2010. febr. 20. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Első voltam. Volt e valaki hozzátartozód aki két héttel ezelőtt esetleg elhalálozott?
2010. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal senki, utoljára 4 éve halt meg a dédnagyapám. De mindez csak másfél hete kezdődött. Nem is beszélek róla senkinek, nem merek mert úgyis csak azt mondanák, hogy hülye vagyok. Amúgy 13 éves vagyok.
2010. febr. 20. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy hülye ja és első voltam. Lehet valami földönkívüli lény akar neked valamit üzenni, vagy közölni veled. Elhiszem hogy félelmetes, de ha nem bánt ne félj tőle. Előbb utóbb csak jelez valahogy.
2010. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!