Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feleségemnek 3 napja kijött...

Feleségemnek 3 napja kijött az aranyere. Szerinte még eltart 1 hétig kb. Tényleg annyira fáj az, hogy nem lehet úgy szexelni?

Figyelt kérdés
Mivel szerencsére nekem soha nem volt,így nem tudom milyen érzés.Ha a foga vagy a hasa fájna,akkor megtudnám érteni,de a szextől eltekíntve,azt mondja nem vagyok rá tekíntettek,mivel annyira fáj neki,hogy dolgozni sem tudott menni,és egésznap csak fekszik.Ez az aranyér dolog,tényleg annyira fájdalmas?
2015. ápr. 8. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2015. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem egyszer úgy kijött, hogy első éjszaka aludni sem tudtam ☹ . Mondjuk 3 nap után még 1 hét szerintem egy kicsit túlzás. Használjon krémet rá.


Gond van a házasságoddal, hogy nem bízol benne ennyire?

2015. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

érdekes, hogy ha nem ment dolgozni, fekszik egész nap, te meg azon vagy fennakadva hogy nem akar szexelni?

nekem még nem volt, de hüvelygyulladásom igen.. nagyon fájt, hetekig nem volt szex, korábban meg napi 2-3.

de kibírta a barátom, mivel tudta hogy tényleg szenvedek.

szerintem legyél megértőbb.

2015. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd, hogy nem kérdezed komolyan...
2015. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tessék szedni detralexet, napi 2*2 szemet.
2015. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek mióta rendszeresen kinyalom a fenekét megszűntek az ilyen problémái.

Őt is csak a fájdalmak vetté rá ere, nekem meg jól esik.

Persze ahol nincs ilyen nexus a partnerek között, ott a TISZTA langyos VEGYSZERMENTES víz is csodákra képes, lásd a Rómaiakat pár ezer éve.

2015. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!