Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki aki tépett be már,...

Valaki aki tépett be már, irja le legyenszives pontosan mit érzet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer fűvel már túlszívtam magam,olyan érzués,hogy így elkezdesz szűllyedni,fura de nem rossz,de ne szokjál rá!!
2010. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én a holdon jártam. kb nyolcad akkora lett a súlyom és 5ször akkorákat léptem. és mindenen röhögtem. jó buli volt.
2010. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a szex? hát...akkora a különbség mint hokizás meg a szex között. kb. :):):)
2010. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem hugyoznom kellett és közben sz*rtam
2010. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
aztmondja "pontosan" szerntem nem lehet ezt leirni xd probáld ki, nem halsz bele, max a lelkiismereted, ha nem akarod igazán...
2010. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

én még ki nem próbáltam úgy a szexet de én is hallottam már, hogy sokkal másabb csak nem tudom elképzelni se, hogy miért lenne az más... most ha be vagy rúgva akkor is más mondjuk valamilyen szempontból de az meg olyan, hogy kire hogy hat, valaki nem is tud úgy én meg jó sokáig és durván szeretem olyankor :-)

De el nem tudom képzelni, hogy akkor milyen lehet beszívva? Tényleg annyira más?

Én 1x próbáltam ki életem során a füvet, de őszintén megmondom az ég világon semmit nem éreztem tőle, pedig elvileg nem ilyen kamu volt, vagy nem tudom, hogy szokás ezt mondani, mert a többiek akik ugyanabból szívtak hát nekik hatott, egyik haverom szét is okádta tőle az agyát nekem meg semmit nem hatott... azóta nem is próbáltam már akkor is elég lelkiismeret furdalásom volt... meg egyszerűen nem érzem, hogy szükségem lenne ilyen stimuláló szerekre ahhoz, hogy boldog legyek... de tény hogy ha annyira jó akkor kipróbálnám én is 1x... most mi bajom lehet tőle...

2010. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te már most be vagy tépve tesó :D

"én egyszer fűvel már túlszívtam magam,olyan érzués,hogy így elkezdesz szűllyedni,fura de nem rossz,de ne szokjál rá!!" < Na te meg :D Ha az ember túlszívja magát, akkor az nem süllyed és jóérzés tölti el, hanem okádik meg ilyenek...fekveszarás effektus.

2010. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez itt NEM a REKLÁM helye.
2010. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam hány óra van és milyen évet írunk, szinte 5 percenként kérdezgettem, és amikor azzal szivattak hogy már 2030 at írunk és hogy 20 évig kómában voltam simán rámjött tőle a para és nem akartam elhinni!!


Amikor egyedül hagytak szó szerint úgyéreztem hogy zsugorodik a szoba, a falak dőlnek rám és alig kaptam levegőt.



Nem tudtam hogy hol vagyok helyileg, milyen országban miylen városban.


Mindenen csak röhögtem és alig bírtam menni..


Semmit sem tudtam megjegyezni, képtelen voltam logikusan gondolkodni még az összeadás kivonás se ment :D


Ami 5 perccel ezelőtt történt arra emlékeztem de úgy mintha már évekkel ezelőtt lett volna.


Durván ennyi. Borzalmas volt, és kiszolgáltatott érzés.



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor véget ért a hatás úgy éreztem mintha hónapokig évekig kábulatban lettem volna, de csupán 3 óráig tartott a dolog.



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!