Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember aki a marihuána legalizálásáért küzd, de még soha nem tépett be?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem..Ha nem él vele, akkor miért akarná legalizálni? Esetleg olyat tudok elképzelni, hogy mind1 neki, hogy lehet e legálisan venni vagy nem, de ő maga nem használja.
2010. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%

Nem hiszem.


Olyan viszont van aki nem tépett be, de helyesli a legalizálást (pl én)


aki amúgy is megvenné az megveszi, de legalább lesz belőle rakás pénz áfa formájában, ami mehet a korházaknak.

2010. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
23:43: Egyetértünk.
2010. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem téptem be még soha, de helyeslem a legalizálást. Szerintem a fű nem drog.
2010. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vannak olyanok , de csak azért nem téptek még be, mert nem sikerült hozzájutniuk :d ha kitartó az ember sikerülhet ! én támogatom a teljes legalizációt.
2010. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm szépen a válaszokat:)Azt szeretném még kérdezni azoktól,akik helyeslik a legalizálást hogy azért helyeslik mert tisztába vannak a hatásokkal és veszélyekkel,tehát információik birtokában reális képpel rendelkeznek a marihuánával kapcsolatban?Ekkor jutott az eszembe hogy akkor ők még miért nem próbálták ki,vagy az a változat lép fel,hogy mivel ők nem élnek ezzel a szerrel,de úgy gondolják hogy káros és veszélyes,de jó dolog ha államnak bevétele származik belőle(holott tudják hogy ez veszélyt jelent embertársaikra)
2010. jún. 19. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért jelentene másokra ez veszélyt? Holand módira kell csinálni. Megveszed egy kis füvezőben (:D) és ott helyben elszívod, és maradsz, és jól érzed magad, amíg el nem múlik a hatása. Vagy még engedélyezett otthon is, csak kisebb mennyiséggel.


Amúgy meg még ha az utcán is szívsz be, vagy beszívva ott vagy (amit k*rvára nem tartok jó ötletnek), de akkor sem okozol semmi bajt. Csak nevetsz, gondtalannak érzed magad, elvagy és annyi. Nem leszel vadállat tőle, mint az alkoholtól.

2010. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Azt szeretném még kérdezni azoktól,akik helyeslik a legalizálást hogy azért helyeslik mert tisztába vannak a hatásokkal és veszélyekkel,tehát információik birtokában reális képpel rendelkeznek a marihuánával kapcsolatban"


Miben károsabb napi 2 fű mint 2 dl tömény?

Engem ez érdekelne, mert a fű nem károsabb mint az alkohol, ha azt iszod mértéktelenül attól is bajod.


Mindenkinek maga joga eldönteni hogy mivel mérgezi magát, nekem ott a kávé, másnak a pia cigi.

2010. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!