Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dalacin kúra utáni laza...

Dalacin kúra utáni laza székletürítésnek mennyi idő alatt kéne elmúlnia?

Figyelt kérdés
Két doboz volt. Két hete vettem be az utolsó szemet. Következő reggeltől elkezdődött a laza széklet, napi 1, ritkán 2 alkalommal. A kúra vége felé kezdtem el a normaflore-t szedni, lehet későn. Foghúzás után, arcüreggyulladás gyanúra írták fel, arra nem hatott, most levoxan-t szedek két napja, napi 1x, a meglévő laza széklet ellenére. Kellene aggódnom emiatt, vagy legyek türelemmel? Az orvosnak, gyógyszerésznek említettem, de úgy érzem nem vett komolyan, azt mondta szedjem a probiotikumot tovább. Lehet várni akar addig amíg komolyabb baj nem lesz? Vagy csak én látom ilyen keservesen ezt az egészet? Köszi a segítséget. :)

2015. márc. 27. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

normaf***? melyik idi*ta javasolta? :D

Normális probiotikum (megfelelő spektrum és mennyiség) - min6 törzs és min 4mrd számban

saccharomyces boulardii

Prebiotikumok.


A klindamicin alattomos tud lenni, főleg nőknél.

2015. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

+1, az előzőnek. Még S. thermophilus is jó lehet, ha felfúvódással is gondok vannak. Az benyeli a gázt.


Antibiotikum mellé mindenképp érdemes szedni jó minőségű probiotikumot.

2015. márc. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap óta Lactiv Plus-t tesztelem. Ma mintha egy kicsit összetettebb lett volna az eredmény.
2015. márc. 29. 14:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm! :)
2015. márc. 29. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a jutavit jött be, olcsó és nálam működik, bár sokan szidják, főleg bioboltosok. :-)
2015. márc. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Helyreálltam. :) Lactiv plus kapszula ha ilyen problémája lenne másnak. Pár nap kellett csak.
2015. ápr. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!