Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a leghatékonyabb fogyò...

Gamy kérdése:

Mik a leghatékonyabb fogyòkúra tippek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 09:13
 1/1 Ray_McKurt válasza:
Ez sokmindentől függ. Ha nagy a "baj" akkor el kell gondolkodni az életmódváltáson. Több testmozgás és diéta. Az utóbbi sokkalta lényegesebb, mint a mozgás (persze a kellő testmozgást így is nélkülözhetetlennek tartom). Nagyon sokfélét találsz a neten, beírod gugliba hogy diéta és kb 1000 közül lehet válogatni. Azt, hogy neked melyik a legjobb neked kell eldönteni minden ember más. Valaki a napi 4-5-6 kajálásra esküszik, én pedig a "harcosok étrendjére". Kinek mi. Viszont ami minden diétában azonos az a sok zöldség, gyümölcs, 0 cukor(finomított) kevés szénhidrát, sok fehérje. Nem kell mindenféle szintetikus sz*rral teletömnöd magad, csak szokj rá a normális kajára, vigyél bele rendszert és ne egy vagonnyit egyél. Mint már említettem nekem a "harcosok étrendje" bejött, passzol az életvitelemhez. Kísérletezz, hogy neked melyik jön be.
2015. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!