Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi műhiba ügyben keresek...

Kálmán Kázmér kérdése:

Orvosi műhiba ügyben keresek jó ügyvédet. Ki tud ilyet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegedi Ábrahám László. Az egyik legjobb. Sok ilyen ügye volt már. Asszem Pesten is van irodája.

ÁBRAHÁM LÁSZLÓ

6720 Szeged, Arany J. u. 9. fszt. 3.

T: 62/556-666, 30/9438-959

E-mail: abrahamiroda@gmail.com, abrahamlaci@invitel.hu

2015. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

Ne fűzz hozzá sok reményt, én már megjártam a kálváriát, de az orvos-maffia ellen felvenni a harcot, teljesen képtelenség. Olyan szinten összezárnak, ha erről van szó, hogy még azt is bebizonyítják neked 5 "független" szakértővel hogy te bolond vagy, és csak te fantáziálsz össze-vissza.


Ennek ellenére engem mis érdekelne, hogy még tud-e valaki mást is ajánlani, ezért is írtam ide, mert eddig akikkel beszéltem, nagyjából mind a fenti választ adta, azaz hogy egyszerűen értelme sincs bele fogni az egész perbe. Ha netán mégis akad olyan ügyvéd, aki bevállal ilyeneket, arra én is nagyon kíváncsi lennék!

2015. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos érdektelen màr de én orvosjogàsz vok ìrj privit
2022. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!