Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek feljelenthetek...

Szerintetek feljelenthetek egy ügyvédet?

Figyelt kérdés
A szüleim hívták rám.Hogy kitolják velem a kapcsolatukat.Bent voltam a szobában,egyszercsak csengetett egy ember bejött beszélgetni a szüleimmel,már csak 1 lépésre volt,hogy belépjen a szobámba,mikor elfordítottam a zárat az ajtóban.Erre a lesötétített ajtóhoz elkezdett beszélni.Valami súlyos jogi aggályokról,meg hogy gondoljam el,hogy hagyjam dolgozni a szüleimet.Mikozben egy tucatszor elköltöztem már otthonról és még közel sem vagyok 30.A tandíjamat nem fizették,amire felvettek.A kocsimat eladták.Sztk-sokkal műhibákat ejtettek a testemen,megműtöttek.Azért,hogy ne menjek a saját erőmből Amerikába.Erre ők fogadnak ügyvédet.Nem élek velük.Elhoztam az összes holmimat.Pedig a lábam alig bírta a műhiba miatt.Van egy olyan érzésem,hogy gyámság alá próbálnak helyeztetni,hogy a rossz házasságukat kitolják üres fészek helyett.Nem is iszom alkoholt,miközben faterom alkoholista.A háziorvossal árultak el rengetegszer,addig amíg egy független igazságügyi szakértő meg nem állapította,hogy semmi bajom mentálisan.Mostohanővérem bíró által zsarolta ki a diplomájához való pénzt apámtól.Én csak kértem vagy mondtam,hogy akkor megyek a légióba vagy Amerikába,erre tönkretették az ereimet egy érsebész ismerősükkel.Minden áron a két szék közé löknek.Fel lehet jelenteni ezt az ügyvédet?Pénzem még van.Fogadjak én is magamnak ügyvédet?A legjobb lenne itthagyni örökre Magyarországot,de a másik érsebész aki megműtött vár vissza a nyáron kontrollra,mert nincs jól a lábam.

2015. febr. 1. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Neked tök mindegy kit, csak valakit feljelenthess? Az előbb még az orvost akartad.

A sztoridnak meg se füle, se farka nincs.

2015. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
se füle se farka az egésznek, keress pszichiátert vagy szórakozz máshol.
2015. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mostohanővérem bíró által zsarolta ki a diplomájához való pénzt apámtól


nincs az a bíró, aki ezt megítéli... szóval ótvar nagy kamu az egész.

2015. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rossz lábbal ne menj légiósnak. Legyen türelmed kivárni, hogy megműtsenek.
2015. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tök mindegy egy tucat sztk-s orvos van,akit az elmúlt 8 év kártékony erőszakjáért fel kéne jelentsek.Édesanyám ezekkel próbálta meg derékba törni az életemet,hogy ne menjek el az országból.Nem mellesleg muterom is sztk-s.A baj csak az,hogy ilyen lefizetett szélhámosokkal próbálja kontrollálni,tönkretenni az egészségem.Megkeregetett már természetgyógyásszal,fel is vettem telefonra,ahogy egy 140 kilós természetgyógyász nekemront.A háziorvosomhoz folyamatosan bejárkált hazudozni rólam,hogy öngyilkos akarok lenni,meg nem tudok kimozdulni,meg ilyen baromságok.Attól a háziorvostól még ki kell jelentkeznem,mert nagyon sok kárt tett bennem.Amikor tönkretette a lábam és úgy is terheltem magam,pszichológust fizetett le,hogy rágalmazzon engem.Ahányszor hagytam magam,annyi bajom lett.Most itt ez az ügyvéd,elébe kéne lépnem,hogy én legyek a felperes.
2015. febr. 1. 16:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig megitélte,jogot tanult belőle.Abból él.Aztán álszent módon aztmondta tárgytalan az előző levele.Persze miután kizsarolta a pénzt...Én csak kértem,fel is vettek Sportmenedzsertől kezdve,E-Businessen át,Angol nyelvű marketing iskolákba,persze eggyiket se támogatták.De nem is az a baj,hanem az idő amit elloptak vele,meg a műhibák amiket közbe megejtettek.Erre még ők hívnak ügyvédet.Pff.
2015. febr. 1. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi, de szerintem nem mentális problémáid vannak, és bizony segítséget kellene kérned.

Alapból az egész sztroi teljesen kibogozhatatlan, összevissza csapongsz, lehet te magad se érted, miről írsz, de mi aztán egészen biztosan nem.

A durva üldöztetéses gondolataidról nem is beszélve.

Egy pszichiáter felkeresését javaslom.

2015. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem neked mentális problémáid vannak*
2015. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg,ha nem tudsz leírni értelmesen egy mondtatot ne ajánlj olyant amibe neked sem volt részed.Nincs meg a szakmám,tönkretették a lábam,eladták a kocsim,elüldöztek otthonról.Véleményed szerint ezen,hogy tud segíteni egy pszichiáter?Pont azok az altatók,meg kábítószernek minősülő nyugtatók teszik tacsra az érrendszerét az embernek,amiket azok felírnak.A pszichiátria áltudomány,ami az anyagi haszonszerzésen alapszik sajnos.Szélhámosság.Munka eszközre lenne szükségem,istenem de jó lenne egy kocsi.
2015. febr. 1. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!