Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek feljelenthetek...

Szerintetek feljelenthetek egy olyan érsebészt, aki az érszűkületemre fáslit húzott?

Figyelt kérdés
Ez régebben történt,megerőltettem magam,elmentem vele egy érsebészhez(a család ismerőséhez) az sztk-ba.Aztmondta nincs trombózis,de szó nélkül befáslizta.Másnapra kidagadtak az ereim a fásli helyén,visszérbeteg lettem.Meg kellett műteni.De az érszűkületem azóta is megvan.

2015. febr. 1. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha régebben történt, akkor most már mi a francot szeretnél? Akkor kellett volna lépned, közvetlenül utána.
2015. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam vele annál az érsebésznél,látta,hogy beteggé tette.Be is jegyzet a műtétre.De mással műtettem meg.Viszont az érszűkületem megmaradt.Szóval szeretném feljelenteni.Kártérítést kérni érte,akár milliókat.Mert elestem miatta munkától,időtől.Csökkent az életszínvonalom.Tisztába vagyok vele,hogy ez Magyarország,de akkor se szeretném annyiba hagyni.Mert nem múlt el a gond.Az érsebésznek a rokona a securitatenak volt a besúgója a kommunizmus idején,több emberre is veszélyt jelentett,többek között Tőkés Lászlóra is.A rokonaim csinálták,így árultak el,hogy ne menjek Amerikába a saját erőmből.Szeretnék revansot venni rajta.Előtte sportember voltam,nagyon jó erőben,2 lábon járó autó voltam,annyit bírtam jönni-menni.Persze fiatal vagyok és ez így nincsen rendjén,hogy más hibájáért én feleljek.Szerintetek mik az esélyeim,fogadjak ügyvédet?Még kell mennem érszűkület szűrésre is jövőhéten.280ezer forintot ki kellett adjak,hogy meglézereztessem az abból ki alakult visszért.A műtét után be dagadt a lábam,meg kellett fecskendezni a jobb belbokámnál,ráfröccsent a vérem az asszisztensre.Még jó,hogy nem sztk-ssal csináltam bele is haltam volna.
2015. febr. 1. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel is kell jelenteni az ilyent. Igaz, hogy megkéstél vele egy kicsit, mert 25 éve nincs kommunizmus, de azért ne ússza meg az ilyen sebész.
2015. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ő az.

2015. febr. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!