Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és 154...

14 éves lány vagyok és 154 cm. Még nőhetek?

Figyelt kérdés
:( nagyon kicsi vagyok és nagyon zavar. :( még nőhetek?

2015. febr. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen magasak a szüleid. Én 12 éves korom óta 159 centi vagyok, de anyukámnál már így is magasabb, apukám is alacsony. Szóval nem akarlak elkeseríteni, de ha a szüleid alacsonyak, akkor lehetséges, hogy már nem nősz, de az is lehet, hogy pár centit fogsz, hiszen 20 éves korunkig növünk, úgy tudom. Engem is zavar, hogy alacsony vagyok, főként, hogy már esélyem sincs a növésre, de vannak előnyei is, pl. magassarkúkat hordhatsz, bármilyen magasat, a fiúk szeretik a pici lányokat, mert előjön belőlük a védelmező ösztön, stb. Persze vannak hátulütői, de szerintem jobb, mintha 185 centi lennék lányként (van ilyen ismerősöm és nagyon szenved tőle). Szóval az is lehet, hogy nősz, az is hogy nem, de bármi is legyen ne keseredj el :)

17/L

2015. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen kapcsolódom a témához, mivel én férfi vagyok (bár a férfi jelzőt nem tartom még megfelelőnek, viszont a fiút inkább már kinőttem), de azért megosztom veled tapasztalataimat. 13 évesen 168 centi voltam, mérgelődtem is, hogy a 170 meglehetne, de csak várnom kellett. 15 évesen értem el a 172 centit, majd egy nyár alatt (inkább május-október intervallumon) megnyúltam 194 centire. Most is itt tartok, alulról verdesve a 20-at. Hidd el, inkább lennék alacsonyabb, csak azért, hogy visszacsináljam azt a hirtelen növést. Teljesen szétmentek a térdeim és a gerincem benne (mondjuk hozzátesz a 12 év kézilabda is). Szóval ne add fel, most jön még csak a növés! :)
2015. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Génjeidtől függ, alacsony szülőkkel nem igazán, magasabb szülőkkel még igen. De 21 éves korodig még van remény. És hidd el nem rossz az ha alacsony vagy, én 14 évesen 183 centivel szívesebben lennék némileg alacsonyabb(alacsonyan elhelyezett tárgyak, volt hogy valaki lebácsizott mert felnőttnek nézett hátulról, az mondjuk jó hogy sokan felnéznek rám[If you know what I mean])
2015. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van rá kicsit több mint fél évtizeded :)
2015. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :) Mindenkinek ment a zöld kéz.. :) anyukám 160cm apukám pedig 170cm
2015. febr. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!