Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőhetek még (leginkább az...

Nőhetek még (leginkább az elkövetkező 1 évben)?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, 50 kg és nem tudom h ez fontos-e, de 38-as a láb méretem...nagyon kíváncsi vagyok, h növök-e még, mert 14 éves vagyok(mellesleg lány)és szinte minden osztálytársam magasabb nálam( sok közülük akár több mint egy fejjel). Jövőre meg új iskolába megyek és már így is elég kicsi az önbizalmam.

2012. szept. 3. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány
2012. szept. 3. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, a zárójelen átsiklottam.

Nem tudom, mikor jött meg, ha már megjött, onnantól számítva már sok növekedésre ne számíts, még néhány centi 18 éves korig lehetséges.


Amúgy én már felnőtt vagyok, 162 cm és ez teljesen oké így. :o)

2012. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
már a kérdésbe is írta hogy lány...hát attól függ ha apukád vagy anyukád alacsony akkor lehet hogy örökölted..de nyugi 18 éves korodig biztos fogsz nőni, utána már szinte semmit...
2012. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
apukám 180 körül van anyukám meg 160, a növérem most 20 és 175cm
2012. szept. 3. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 160 cm vagyok kb, és 14 éves koromban is ennyi voltam, lehet nem nagyon nősz már. De nyugi, sokan vannak ennél sokkal alacsonyabbak is, 160 cm már átlagosnak mondható :)
2012. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet, a családomban is magasabb vagyok, mint az unokatestvéreim, de az osztályomban mindenki magas, csak 1-2 lány + a legjobb barátnőm akkora mint én
2012. szept. 3. 14:26
 8/9 poiu ***** válasza:
Ha későn kezdted a serdülést (és nem dohányzol), akkor nőhetsz még egy csomót.
2012. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szülők magassága alapján számolható magasságod 164 cm .A nővéred ezt túlteljesítette. Ő hány éves koráig nőtt? ( a lányok az első menses után többnyire csak 1-2 centit nőnek már)
2012. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!