Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy nőhetek még? 18 éves...

Hogy nőhetek még? 18 éves lány vagyok,153cm. Mindenki piszkál a magasságom miatt.

Figyelt kérdés

Szeretnék még nőni.

azt hallottam hogy a kosarasak magasak, nyilván a sok ugráslás miatt. Kérlek segítsetek...



2012. ápr. 29. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kosaras dolgot, remélem, nem gondoltad komolyan. Nem fogsz már nőni, próbáld elfogadni magad ilyennek.
2012. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kosarasok nem az ugrálások miatt magasak hanem eleve magas , nagy növésű emberekből lesznek kosarasok.


A növekvés a genetikán múlik és nem az ugrabugráláson.A japán nők is alacsonyak.A svédek viszont magasak.

2012. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fogadd el a magasságod, és koncentrálj pl a tanulásra, hogy azzal tűnj ki a többiek közül. Sajna, nőni már nincs esély.
2012. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha ennyire zavar, próbáld meg az optikai magasítást: a cipőd színe egyezzen meg a nadrágodéval (vagy a szoknyád, harisnyád és cipőd legyen azonos színű, keress függőleges csíkozású holmikat, amik nyújtják az alakot, kerüld a nagy mintás ruhákat. A hajad, ha teheted kicsit tupírozd fel, magasítsd meg elöl, vagy készítsd el egy elegáns, magas kontyba. A cipők terén most szerencsére divat a szép platform, abból is jó a sötét színű, aminek a magasítottsága nem feltűnő, de azért hozzáad a magasságodhoz 15 -18 centit. Még egy tipp: ha valamilyen alkalomra nagyon fontos, hogy minél magasabbnak hass, akkor közvetlenül előtte aludj 8 -10 órát, mert kipihenten, frissen, alvás után az emberi test mindig magasabb pár centivel, mint a nap végén. Kerüld a nagy táskákat és a bő szoknyákat, bő szárú nadrágokat. Remélem, hasznosnak találtad az ötleteimet. Én is így "segítettem magamon" annak idején.

Hosszú távon pedig nagyon jó, ha alváskor megszokod, hogy sokat nyújtózol az ágyban és nem választod a "magzati" pózt. Pihenés közben, ahogy alszunk, azzal picit "formáljuk" is a testünket, különösen a gerincet. Fontos a jó matrac.

2012. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kitűnő tanuló vagyok, és csak srébernek hívnak...

az osztályban mindenki egy fejjel magasabb nálam :(

és csak piszkálnak, és beszólogatnak.

Hordok magassarkút is.

de akkor se leszek sokkal magasabb.

2012. máj. 1. 09:46
 6/6 anonim válasza:
Megértem a helyzeted és sajnálom, hogy ilyen körülmények között kell iskolába járnod. Az, hogy strébernek hívnak, teljesen jellemző az irigy és buta osztálytársak viselkedésére, akik csak diszkózni, cigizni tudnak és sikk, ha nem tanulnak. Engem annak idején pontosan ugyanígy kiközösítettek, csak engem a csúnya pattanásaim meg a szegénységem miatt. Strébereztek is... erre úgy reagáltam, hogy annál keményebben tanultam. Még a tanárokkal is elkezdtem beszélgetni, kapcsolatokat kiépíteni, mert tudtam, hogy megtérül, ha az ember illemtudó és tiszteli a feljebbvalóit. Hosszú távon a tanulással te fogsz jobban járni, a lusták pedig ott végzik egy félbehagyott iskolával.
2012. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!