Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai dolgozók, ti tudtok...

Éjszakai dolgozók, ti tudtok eleget aludni? Mikor?

Figyelt kérdés
Én folyamatos éjszakai műszakban dolgozom, és kipróbáltam már többféle időpontot is az alváshoz de az igazi nincs meg. Most azt csinálom, hogy reggel mikor hazaérek lefekszem és alszok annyit amennyi sikerül. átlag 1-3órát. Aztán napközben fent vagyok és délután 4kor szoktam lefeküdni és folytatom. Tudtok valami tuti tippet, hogy eleget sikertüljön aludni és egyszerre ne több darabba?
2015. febr. 18. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, és nem tudok. Ráadásul nálunk nem is fix éjszakák vannak, hanem váltott műszak (előző munkahelyen legalább 24 óra volt, ott az ember jól elfáradt, aztán jól kialudta magát, és minden ment a régiben). Még gyógyszerrel is csak pár órát vagyok képes aludni két éjszaka között, és a harmadik-negyedik után már azt sem tudom, hogy fiú agyok vagy lány. Csak annyit tudok javasolni, hogy ha lehet, sötét, csendes helyen próbálj aludni, és éjfél után már ne igyál kávét. Bár az ilyen beosztás sajnos így is úgy is szívás.
2015. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!